ПРОИЗВОДИ
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Нашата цел е да ги задоволиме нашите клиенти со висока прецизност и сигурен квалитет за да се осигураме дека секој клиент може да се чувствува удобно и уверено со нашите производи во нивните апликации.
Најдобар квалитет Најдобар држач за магнетна картичка Фабричка цена - Фабрика за пакување P.Y.P
Најдобар квалитет Најдобар држач за магнетна картичка Фабричка цена - Фабрика за пакување P.Y.P
Пакување P.Y.P Најдобар држач за магнетна картичка Фабричка цена - Пакување P.Y.P, PYP ги има најсеопфатните линкови за производи, како што се денешните популарни топлоподавачи, полуригидни, спијат за картички, држач за магнетна картичка, за да ја задоволи вашата побарувачка за стокиP.Y.P Packaging Најдобар квалитет Најдобар држач за магнетна картичка Фабричка цена - P.Y.P Packaging Factory,PYP ја има најсовршената претпродажна услуга и услуга по продажбата за да го заштити вашето искуство за купување
Добавувач на топловарач PYP Кина, топловарачи на големо
Добавувач на топловарач PYP Кина, топловарачи на големо
PYP е најпрофесионалниот добавувач во Кина, со прифатлива цена, висок квалитет, добра услуга и најсеопфатно снабдување со производи, одржува соработка со познати брендови во текот на целата година.Супер јасен, редовен топподигнувач 3" x 4" за картички со стандардна големина (2-1/2" x 3-1/2"). Цврстата пластика ја затвора картичката и ја одржува чиста додека спречува оштетување. 25 Топловарачи по пакување.Големина за држење на картички со стандардна големина 2-1/2" x 3-1/2" (63,5mm x 88,9mm)1.Држи картички со дебелина до 35pt2. Ги одржува картичките чисти3.Ултра јасна и издржлива конструкцијаПогоден за сите тргување картички со стандардна големина како фудбалски картички, бејзбол картички, карти за кошарка, Skylanders, Pokemon, Top Trumps, Gaming картички, картички за напад, MTG картички, PECS картички, прокси картички, мини фотографии итн.
Кина 3" x 4" Редовни топлодавачи& Производители на ракави за картички (пакет за малопродажба од 100 брои) - Пакување P.Y.P
Кина 3" x 4" Редовни топлодавачи& Производители на ракави за картички (пакет за малопродажба од 100 брои) - Пакување P.Y.P
P.Y.P пакување Кина 3" x 4" Редовни топлочијачи& Производители на ракави за картички (пакети за малопродажба од 100 брои) - Пакување P.Y.P, PYP ги има најсеопфатните линкови за производи, како што се денешните популарни топлочијачи, полуригидни, спиење за картички, држач за магнетни картички, за да ја задоволи вашата побарувачка за стоки
Производители на полуригидни држачи за картички во Кина - Пакување P.Y.P
Производители на полуригидни држачи за картички во Кина - Пакување P.Y.P
P.Y.P Packaging Кина заштеда на картички полуригидни држачи за картички - P.Y.P Packaging,PYP има фабрика од 2000 квадратни метри, повеќе од 80 квалификувани вработени и 10 производни линии
3" X 4" Исчистете го редовен топподигнувач со сите големини

Заштитете ги вашите вредни колекционерски картички за тргување со оригиналните P.Y.P Toploaders! Овие цврсти пластични заштитници се направени со супер проѕирен ПВЦ за да ги одржуваат вашите картички безбедни за складирање, прикажување, за време на трговијата и при пратки.Ако сте заинтересирани за овие производи, само контактирајте со секое време ако е можно!

  • Заштитете ги вашите вредни колекционерски картички за тргување со оригиналните P.Y.P Toploaders
  • Големина за држење на картички со стандардна големина од 2-1/2" x 3-1/2" (63,5mm x 88,9mm) до 35 поени во дебелина
  • Направено со супер проѕирна, цврста ПВЦ пластика
  • Издржливата конструкција ги одржува картичките безбедни за складирање, прикажување и при транспорт


За нас

Dongguan Continenet Fame Packaging Ltd. е производител на материјали за хоби со многу години.

PYP. protectyouplay произведува висококвалитетни, економични производи дизајнирани за заштита, складирање и прикажување на колекционерски предмети. Како што е Рекорд& Залихи за LP, материјали за картички за игри, материјали за спортски картички, резерви за тргување картички, материјали за стрипови, паричка& Валутни материјали, фотографии& Постер& Материјали за печатење, топ-подигнувачи итн. Ние се стремиме да ви обезбедиме најдобра цена, квалитет и услуга во индустријата за хоби.

АКО ИМАТЕ ПОВЕЌЕ ПРАШАЊА, ПИШЕТЕ НИ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање