Our offer of Allweyes AI boasts AI control with extraordinary efficiency.

Производи
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Нашата цел е да ги задоволиме нашите клиенти со висока прецизност и сигурен квалитет за да осигуриме дека секој клиент може да се чувствува удобно и сигурно со нашата стока во нивните апликации.
Најдобар квалитет Најдобра магнетна карта на фабриката Цена - p.y.p пакување фабрика
Најдобар квалитет Најдобра магнетна карта на фабриката Цена - p.y.p пакување фабрика
P.Y.P Пакување Најдобра магнетна картичка Фабрика Цена - P.Y.P Пакување, PYP има најсеопфатни линкови на производи, како што се популарни топови за денешницата, полу ригиден, сослушување на картички, магнетна картичка, за да го задоволат вашето барање за стокиP.Y.P Пакување Најдобар квалитет Најдобар квалитет на магнетни картички Фабрика Цена - P.Y.P Пакување фабрика, PYP има најсовршена пред-продажбата услуга и по-продажбата услуга за заштита на вашето шопинг искуство
PYP Кина Towlerlower снабдувач, ве однесе до производството
PYP Кина Towlerlower снабдувач, ве однесе до производството
PYP е најпрофесионален снабдувач во Кина, со прифатлива цена, висок квалитет, добар сервис став, и најсеопфатно снабдување со производи, таа ја одржува соработката со познати брендови низ целата година.Супер јасен, редовни 3 "x 4" готовароци за стандардни картички (2-1 / 2 "x 3-1 / 2"). Цврстата пластична ја опфаќа картичката и го држи чисти додека спречува оштетување. 25 топотоварувачи по пакет.Големина да се одржи 2-1 / 2 "x 3-1 / 2" (63.5mm x 88.9mm) стандардни големи картички1. Состојки картички до 35pt дебелина2. Картички чисти3.Ultra јасна и издржлива конструкцијаДоста на сите стандардни картички за тргување, како што се фудбалски картички, бејзбол картички, кошаркарски картички, Skylanders, Pokemon, Top Trumps, Gaming картички, картички за напад, MTG картички, PECS картички, прокси-картички, итн.
Кина 3 "x 4" Редовни Toploaders& Картичка ракави (100 брои мало пакување) производители - P.Y.P пакување
Кина 3 "x 4" Редовни Toploaders& Картичка ракави (100 брои мало пакување) производители - P.Y.P пакување
P.Y.P пакување Кина 3 "x 4" Редовни Toploaders& Картичка ракави (100 брои мало пакување) производители - P.Y.P пакување, PYP има Најсодржинскиот линкови производ, како што денешниот популарен toploaders, полу крут, картичка спиење, носителот магнетна картичка, да ги задоволат вашите потреби за стоки
9 џебови кожно портфолио за картичка за игри
9 џебови кожно портфолио за картичка за игри
1. Без киселина, архивски безбедни страници од полипропилен. Без ПВЦ 2. Кожена кожа напред и назад 3. Затворање на еластична лента 4. Содржи 20 врвни двострани страници 5. Странично вчитување, 9-џебни страници
2-1 / 2 "x 3-1 / 2" ракави

Архива-одделение, без киселина и не-ПВЦ мека картичка со ракави дизајнирани да се одржи стандард 2-1 / 2 " X 3-1 / 2 " картички. Направени од јасно полипропилен. 100 брои по пакет.

1. Смета стандардна големина картички до 2-5 / 8 " x 3-5 / 8 "

2. Подгответе ги вашите колекционерски предмети од гребнатини

3.Калиран полипропилен

4.Не ПВЦ / Киселина бесплатно

5.Ultra јасно

За нас

Dongguan Contenenet Fame Packaging Ltd е производител во хоби снабдува со многу години.

PYP. Protectiyouplay е производство на висок квалитет, рентабилни производи дизајнирани за заштита, складирање и прикажување колекционерски предмети. Како што е запис& LP Subjects, Gaming Card Supplies, Sport Card Supplies, резерви на картички, Стрип резерви, монета& Валута материјали, Phots& Постер& Печатење на материјали, Toploaders, итн. Ние се стремиме да ви овозможи со најдобра цена, квалитет и услуга во хоби индустрија.

Ако имате повеќе прашања, пишете ни
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.