PRODUKTET
LEXO MË SHUMË
Qëllimi ynë është të kënaqim klientët tanë me saktësi të lartë dhe cilësi të besueshme për të siguruar që çdo klient të mund të ndihet rehat dhe i sigurt me mallrat tona në aplikimet e tyre.
Cilësia më e mirë Mbajtëse e kartave magnetike më të mira Çmimi i fabrikës - Fabrika e paketimit P.Y.P
Cilësia më e mirë Mbajtëse e kartave magnetike më të mira Çmimi i fabrikës - Fabrika e paketimit P.Y.P
Paketimi P.Y.P Mbajtësi më i mirë i kartës magnetike Çmimi i fabrikës - Paketimi P.Y.P, PYP ka lidhjet më të plota të produktit, të tilla si ngarkuesit më të njohur të sotëm, gjysmë të ngurtë, gjumë kartash, mbajtëse karte magnetike, për të përmbushur kërkesën tuaj për mallraPaketimi P.Y.P Cilësia më e mirë Mbajtësja më e mirë e kartave magnetike Çmimi i fabrikës - Fabrika e paketimit P.Y.P, PYP ka shërbimin më të përsosur të para-shitjes dhe shërbimin pas shitjes për të mbrojtur përvojën tuaj të blerjeve
Furnizues toploaders PYP China, toploaders me shumicë
Furnizues toploaders PYP China, toploaders me shumicë
PYP është furnizuesi më profesional në Kinë, me çmim të përballueshëm, cilësi të lartë, qëndrim të mirë shërbimi dhe furnizim më të plotë të produkteve, ajo mban bashkëpunimin me markat e famshme gjatë gjithë vitit.Mbushës super i pastër, i rregullt 3" x 4" për kartat me madhësi standarde (2-1/2" x 3-1/2"). Plastika e ngurtë mbyll kartën dhe e mban të pastër duke parandaluar dëmtimin. 25 Toploaders për paketë.Madhësia për të mbajtur kartat me madhësi standarde 2-1/2" x 3-1/2" (63,5 mm x 88,9 mm)1.Mban letra me trashësi deri në 35pt2.I mban kartat të pastra3. Ndërtim ultra i qartë dhe i qëndrueshëmPërshtatet për të gjitha kartat tregtare me madhësi standarde, si kartat e futbollit, kartat e bejsbollit, kartat e basketbollit, Skylanders, Pokemon, Top Trumps, Kartat e lojërave, kartat e sulmit, kartat MTG, kartat PECS, kartat proxy, mini fotot, etj.
Toploaders të rregullt 3" x 4" Kinë& Prodhuesit e mëngëve të kartave (paketë me pakicë për 100 numra) - Paketimi P.Y.P
Toploaders të rregullt 3" x 4" Kinë& Prodhuesit e mëngëve të kartave (paketë me pakicë për 100 numra) - Paketimi P.Y.P
Paketimi P.Y.P China Toploaders të rregullt 3" x 4".& Prodhuesit e mëngëve të kartave (paketë me pakicë 100 numra) - Paketimi P.Y.P, PYP ka lidhjet më gjithëpërfshirëse të produkteve, të tilla si ngarkuesit e sotëm të njohur, gjysmë të ngurtë, gjumë kartash, mbajtëse karte magnetike, për të përmbushur kërkesën tuaj për mallra
Prodhuesit e mbajtësve gjysmë të ngurtë të kartelave kineze - Paketimi P.Y.P
Prodhuesit e mbajtësve gjysmë të ngurtë të kartelave kineze - Paketimi P.Y.P
Paketimi P.Y.P Mbajtës i kartave në Kinë Prodhuesit e mbajtësve gjysmë të ngurtë të kartave - P.Y.P Packaging,PYP ka një fabrikë 2000 metra katrorë, më shumë se 80 punonjës të kualifikuar dhe 10 linja prodhimi
3" X 4" Clear Toploader i rregullt të gjitha madhësive

Mbroni kartat tuaja të vlefshme të tregtimit të koleksionit me Toploaders origjinale P.Y.P! Këto mbrojtëse plastike të ngurtë janë bërë me PVC super të pastër për t'i mbajtur kartat tuaja të sigurta për ruajtje, ekspozim, gjatë tregtisë dhe dërgesave.Nëse jeni të interesuar për këto produkte, thjesht kontaktoni në çdo kohë nëse është e mundur!

  • Mbroni kartat tuaja të vlefshme të tregtimit të koleksionit me Toploaders origjinal P.Y.P
  • Madhësia për të mbajtur kartat me madhësi standarde 2-1/2" x 3-1/2" (63,5 mm x 88,9 mm) deri në 35 pikë në trashësi
  • Bërë me plastikë PVC super të pastër dhe të ngurtë
  • Ndërtimi i qëndrueshëm i mban kartat të sigurta për ruajtje, ekspozim dhe tranzit


Rreth Nesh

Dongguan Continenet Fame Packaging Ltd. është një prodhues në furnizimet e hobi me shumë vite.

PYP. protectyouplay ka prodhuar produkte me cilësi të lartë dhe me kosto efektive të dizajnuara për të mbrojtur, ruajtur dhe shfaqur artikujt e koleksionit. Të tilla si Record& Furnizime LP, Furnizime për kartat e lojërave, Furnizime për karta sportive, Furnizime për kartat e tregtimit, Furnizime për libra komik, monedhë& Furnizime valutore, fotografi& Poster& Furnizime printimi, ngarkues të lartë, etj. Ne përpiqemi t'ju ofrojmë çmimin, cilësinë dhe shërbimin më të mirë në industrinë e hobi.

NËSE KENI MË SHUMË PYETJE, NA SHKRUANI
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund ta imagjinoni.

Dërgoni kërkesën tuaj