Our offer of Allweyes AI boasts AI control with extraordinary efficiency.

Produkte
LEXO MË SHUMË
Qëllimi ynë është që të kënaqim klientët tanë me saktësi të lartë dhe cilësi të besueshme për të siguruar që çdo klient mund të ndihet rehat dhe i sigurt me mallrat tona në aplikimet e tyre.
Çmimi më i mirë i mbajtësit më të mirë magnetik të kartës magnetike - P.Y.P Fabrika e paketimit
Çmimi më i mirë i mbajtësit më të mirë magnetik të kartës magnetike - P.Y.P Fabrika e paketimit
P.Y.P PAKETIMI I Fabrikës së Kartës së Magnetit Magnetik Çmimi - P.Y.P Paketimi, PYP ka lidhjet më të plota të produktit, të tilla si toploaders popullor të sotëm, Semi ngurtë, gjumë kartë, mbajtës i kartës magnetike, për të përmbushur kërkesën tuaj për mallraP.Y.P Packaging cilësi më të mirë të mbajtësit më të mirë magnetik fabrikë çmimi - P.Y.P Fabrika e paketimit, PYP ka shërbimin më të përsosur para shitjes dhe shërbimin pas shitjes për të mbrojtur përvojën tuaj të blerjeve
Pyp Furnizuesi i Toploader Kinës, të të çojë në vendin e prodhimit
Pyp Furnizuesi i Toploader Kinës, të të çojë në vendin e prodhimit
PYP është furnizuesi më profesional në Kinë, me çmim të volitshëm, me cilësi të lartë, qëndrim të mirë të shërbimit dhe furnizimin më të plotë të produktit, ajo mban bashkëpunimin me markat e famshme gjatë gjithë vitit.Super Clear, i rregullt 3 "X 4" Toploader për kartat e madhësisë standarde (2-1/2 "x 3-1 / 2"). Plastike të ngurtë mbyllin kartën dhe e mban atë të pastër gjatë parandalimit të dëmtimit. 25 topatrans për paketë.Me madhësi për të mbajtur kartat standarde standarde 2-1 / 2 "x 3-1 / 2" (63.5mm x 88.9mm)1.Për kartat deri në trashësinë 35PT2. Kartat e pastruara3. Planifikimi i qartë dhe i qëndrueshëmFitoni për të gjitha kartat e tregtimit të standardeve të tilla si kartat e futbollit, kartat e bejsbollit, kartat e basketbollit, Skylanders, Pokemon, Top Trumps, kartat e lojërave, kartat e sulmit, kartat e MTG, kartat e pecs, kartat proxy, fotot mini, etj.
Kina 3 "X 4" Toploaders rregullt& Sleeves Card (100 Numërimi Shitje me pakicë) Prodhuesit - P.Y.P Packaging
Kina 3 "X 4" Toploaders rregullt& Sleeves Card (100 Numërimi Shitje me pakicë) Prodhuesit - P.Y.P Packaging
P.Y.P PAKETIMI KINA 3 "X 4" Teatloaders rregullt& Sleeves Card (100 numërim me pakicë paketa) Prodhuesit - P.Y.P Packaging, PYP ka lidhjet më të plota të produktit, të tilla si toploaders popullore të sotme, gjysmë të ngurtë, gjumë kartë, mbajtës magnetik, për të përmbushur kërkesën tuaj për mallra
Portofol lëkure 9 xhepa për kartën e lojërave
Portofol lëkure 9 xhepa për kartën e lojërave
1. Faqe pa polipropilen pa arkiv, të sigurt arkivor. Jo PVC 2 Leatherette para dhe mbrapa 3 Mbyllja e brezit elastik 4 Përmban 20 faqe premium të dyanshme 5. Faqe me ngarkesë anësore, me 9 xhepa
2-1 / 2 "x 3-1 / 2" sleeves kartë të butë

Archival-nota, pa sleeves me kartë të butë dhe jo PVC të dizajnuara për të mbajtur standardin 2-1 / 2 " X 3-1 / 2 " kartat. Bërë nga polipropileni i qartë. 100 numërim për paketë.

1. Mban kartat standarde të madhësisë deri në 2-5 / 8 " x 3-5 / 8 "

2.Protects collectibles tuaj nga gërvishtjet

3. Polypropylene

4.No PVC / Acid

5.Ultra e qartë

Rreth nesh

Dongguan Contenet Fame Packaging Ltd është një prodhues në furnizime hobi me shumë vite.

Pyp. ProtecyeUplay ka prodhuar produkte me cilësi të lartë, me kosto efektive të dizajnuara për të mbrojtur, ruajtur dhe shfaqur collectibles. Të tilla si rekord& LP Furnizime, Furnizime me kartelë të lojrave, furnizime me kartë sportive, furnizime me kartë tregtare, furnizime të librave komik, monedhë& Furnizime me valutë, fotot& Poster& Furnizime me shtypje, toploaders, etj. Ne përpiqemi t'ju ofrojmë çmimin më të mirë, cilësinë dhe shërbimin më të mirë në industrinë e hobi.

Nëse keni më shumë pyetje, na shkruani
Vetëm na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë se ju mund të imagjinoni.